Skontaktuj się
z nami

Defekty i naprawa – zacieki
Polerowanie samochodu

Polerowanie samochodu - Defekty i naprawa – zacieki

Krążki Norton Ice™ 150 mm Q255
*Krążki Self-Grip i Soft-Touch® posiadają rzep, który pozwala na szybką i łatwą wymianę krążków*, zwiększając wydajność poprzez minimalizację czasu postoju.
Norton Liquid Xtra Cut -  Etap 1
Przy usuwaniu zarysowań w jednym etapie po szlifowaniu ścierniwem o granulacji 2000 lub drobniejszej, należy używać również twardej pianki lub wełny owczej Norwool, aby uzyskać najlepszy rezultat. Dla większości powszechnych powłok przezroczystych, w celu osiągnięcia w sposób szybki wysokiego połysku wystarczający jest proces jednoetapowy.
Norton Liquid Ice™ OEM - Etap 2
*Norton Liquid Ice™ OEM* stosuje się do usuwania hologramów i zaciemnień oraz poprawy efektu połysku dla ostatecznego wykończenia.
Norton Liquid Ice™ Protektor
*Liquid Ice™ Protektor* jest specjalnie zaprojektowany dla łatwego oczyszczenia z pozostałości po polerowaniu i doskonałego zabezpieczenia powłoki. *Liquid Ice Protektor* nanosi się po prostu na powierzchnię i wyciera ściereczką z mikrofibry Blue Magnet™
Ściereczki z mikrofibry
Wycieranie jest procesem, który powtarza się na każdym etapie obróbki szlifierskiej, a jego celem jest usunięcie drobinek pyłu lub osadów z powierzchni lakieru. Jest również pomocne podczas polerowania, gdyż zapewnia lepszą jakość czyszczenia i nadaje wysoki połysk powłokom przezroczystym.
Arkusze wodoodporne Norton Black Ice T417, T402
Norton oferuje pełny zakres arkuszy ciętych do zastosowań ręcznych i maszynowych, zapewnia asortyment skutecznych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań. Rozszerzony zakres wymiarów i granulacji spełnia wymagania związane ze wszystkimi najpopularniejszymi zastosowaniami.

Zapytaj
nas

Masz pytania?