Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Folie maskujące
Maskowanie (Taśmy, folie, papiery maskujące)

Maskowanie (Taśmy, folie, papiery maskujące) - Folie maskujące

Folia maskująca Plastifilm Ultra
*Folia maskująca Plastfilm Ultra* to specjalistyczny produkt marki *Norton*, który posiada szereg zalet umożliwiających sprawną i wygodną pracę w warsztacie. Sprawdzi się na przykład do oklejania samochodu.* Plastfilm Ultra* nie pozostawia żadnych śladów na wilgotnych powierzchniach i zapewnia dodatkową szerokość (6 m). Posiada także grubszą folię, co zapewnia wysoką odporność na zużycie i skutecznie chroni przed rozerwaniem. Prezentowana *folia lakiernicza odznacza się doskonałą wytrzymałością*, chłonnością oraz gwarantuje pełną ochronę maskowanych elementów.
Folia maskująca Plastifilm Premium
*Folia maskująca Plastfilm Premium* zastosowana w warsztacie blacharsko-lakierniczym to gwarancja posiadania specjalistycznego produktu, który wyróżnia się szeregiem praktycznych zalet. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć:
Folia maskująca Plastifilm Standard
*Folia maskująca Standard Plastfilm* to produkt ułatwiający lakierowanie i oklejanie samochodu. Znajduje on zastosowanie we wszystkich aplikacjach, posiadając przy tym bardzo dobrą wydajność. Wśród najważniejszych cech *folii Norton Standard Plastfilm* należy wymienić następujące aspekty:
Akcesoria
Wózek do folii Nożyk

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej