Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Papierowe taśmy maskujące
Maskowanie (Taśmy, folie, papiery maskujące)

Maskowanie (Taśmy, folie, papiery maskujące) - Papierowe taśmy maskujące

Taśmy Premium
W ofercie naszych specjalistycznych produktów posiadamy *taśmy maskujące Norton Premium*. Zostały one zaprojektowane z myślą o tym, by przyspieszyć, a jednocześnie poprawić wydajność procesu lakierowania. *Taśma maskująca* umożliwia skuteczną naprawę elementów karoserii samochodu, zapewniając znakomity efekt końcowy. Jej zastosowanie to komfort podczas pracy, a także oszczędność czasu.
Taśmy Medium
*Taśma maskująca Norton Medium* to jedna z wyspecjalizowanych propozycji produktowych zawartych w naszym asortymencie. Jej cechy charakterystyczne to elastyczność, a także dobra przyczepność. Wymienione parametry sprawiają, że *taśma maskująca Medium* bardzo dobrze dopasowuje się do różnego rodzaju powierzchni, konturów czy krzywizn. *Norton Medium* to jedna, nieprzerwana taśma, która nie pozostawia śladów po usunięciu. Idealnie nadaje się do stosowania w suszarniach i w cyklach suszenia, w których temperatura nie przekracza 80°C.
Taśmy Challenger
*Papierowa taśma maskująca Norton Challenger *to propozycja w sam raz dla tych majsterkowiczów, którym zależy na skutecznej naprawie karoserii i wygodnym lakierowaniu auta. Jest to nasycony, półmarszczony produkt, idealny do wypiekania pomalowanych części w temperaturze nieprzekraczającej 100°C. Wśród zalet *taśmy maskującej **Norton Challenger* można wymienić następujące cechy:
Taśmy Gold
*Taśma maskująca Norton Gold *to gwarancja profesjonalnego lakierowania samochodu. Idealnie sprawdzi się przy naprawie elementów karoserii, zwłaszcza *do maskowania podczas malowania cienkich linii. Taśma maskująca Norton Gold* odznacza się imponującą odpornością na warunki pogodowe. Z łatwością przylega do różnych rodzajów podłoża. Jest to produkt klasy Premium, który usprawni codzienną pracę we wszystkich centrach napraw blacharsko-lakierniczych. *Taśma maskująca Norton Gold *posiada następujące cechy:

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej