Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Defekty i naprawa – naprawy punktowe
Polerowanie samochodu

Polerowanie samochodu - Defekty i naprawa – naprawy punktowe

Krążki Norton Ice™ 150 mm Q255
*Krążki Self-Grip i Soft-Touch® posiadają rzep, który pozwala na szybką i łatwą wymianę krążków*, zwiększając wydajność poprzez minimalizację czasu postoju.
Norton Liquid Xtra Cut -  Etap 1
Przy usuwaniu zarysowań w jednym etapie po szlifowaniu ścierniwem o granulacji 2000 lub drobniejszej, należy używać również twardej pianki lub wełny owczej Norwool, aby uzyskać najlepszy rezultat. Dla większości powszechnych powłok przezroczystych, w celu osiągnięcia w sposób szybki wysokiego połysku wystarczający jest proces jednoetapowy.
Norton Liquid Ice™ OEM - Etap 2
*Norton Liquid Ice™ OEM* stosuje się do usuwania hologramów i zaciemnień oraz poprawy efektu połysku dla ostatecznego wykończenia.
Norton Liquid Ice™ Protektor
*Liquid Ice™ Protektor* jest specjalnie zaprojektowany dla łatwego oczyszczenia z pozostałości po polerowaniu i doskonałego zabezpieczenia powłoki. *Liquid Ice Protektor* nanosi się po prostu na powierzchnię i wyciera ściereczką z mikrofibry Blue Magnet™
Ściereczki z mikrofibry
Wycieranie jest procesem, który powtarza się na każdym etapie obróbki szlifierskiej, a jego celem jest usunięcie drobinek pyłu lub osadów z powierzchni lakieru. Jest również pomocne podczas polerowania, gdyż zapewnia lepszą jakość czyszczenia i nadaje wysoki połysk powłokom przezroczystym.
Krążki Samoprzylepne Black Ice™ T401
Samoprzylepne i wodoodporne rozety ścierne są kombinacją elastycznego, lekkiego papieru lateksowego i ultra drobnego ziarna ściernego klasy premium. *Krążki Samoprzylepne Black Ice™ T401* są przeznaczone do szlifowania małych powierzchni. Używać ich należy z bloczkiem polerskim lub szlifować ręcznie w celu:

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej