Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Defekty i naprawa – niewielkie niedoskonałości na twardym lakierze/odświeżanie starego koloru – proces dwuetapowy
Polerowanie samochodu

Polerowanie samochodu - Defekty i naprawa – niewielkie niedoskonałości na twardym lakierze/odświeżanie starego koloru – proces dwuetapowy

Norton Liquid Ice™ OEM - Etap 2
*Norton Liquid Ice™ OEM* stosuje się do usuwania hologramów i zaciemnień oraz poprawy efektu połysku dla ostatecznego wykończenia.
Norton Liquid Ice™ Protektor
*Liquid Ice™ Protektor* jest specjalnie zaprojektowany dla łatwego oczyszczenia z pozostałości po polerowaniu i doskonałego zabezpieczenia powłoki. *Liquid Ice Protektor* nanosi się po prostu na powierzchnię i wyciera ściereczką z mikrofibry Blue Magnet™
Ściereczki z mikrofibry
Wycieranie jest procesem, który powtarza się na każdym etapie obróbki szlifierskiej, a jego celem jest usunięcie drobinek pyłu lub osadów z powierzchni lakieru. Jest również pomocne podczas polerowania, gdyż zapewnia lepszą jakość czyszczenia i nadaje wysoki połysk powłokom przezroczystym.
Liquid Ice - Quick Cut
*Liquid ICE Quick Cut.* Polerowanie po obróbce granulacją 1500 za pomocą twardej pianki lub wełny owczej Norwool dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej