Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Stary lakier
Polerowanie samochodu

Polerowanie samochodu - Stary lakier

Polerowanie starego lakieru ma na celu przywrócenie mu początkowego, oryginalnego koloru i połysku. Polerka lakieru umożliwia także eliminację różnego rodzaju rys i innych uszkodzeń, które powstały w trakcie użytkowania auta. Zapoznanie się z zawartością tego działu pozwoli Ci na bezpieczne i sprawne wykonanie tej operacji. Polerowanie starego lakieru w samochodzie wymaga doboru odpowiednich produktów, a także zachowania środków ostrożności. Krążki z rzepem, twarda pianka, wełna owcza, protektor do skutecznego zabezpieczenia lakieru czy ściereczki z mikrofibry: o każdym z tych produktów przeczytasz poniżej.

Dzięki poradom zawartym w tym dziale stary lakier w Twoim samochodzie odzyska swoje dawne walory. Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy i samodzielnie wykonaj profesjonalną polerkę starego lakieru. Wystarczy odpowiednie wyposażenie i znajomość kilku przydatnych tricków, aby domowy garaż zamienił się w wyspecjalizowany warsztat samochodowy, w którym można krok po kroku przeprowadzić pełen proces polerowania starego lakieru.

Krążki Norton Ice™ 150 mm Q255
*Krążki Self-Grip i Soft-Touch® posiadają rzep, który pozwala na szybką i łatwą wymianę krążków*, zwiększając wydajność poprzez minimalizację czasu postoju.
Norton Liquid Xtra Cut -  Etap 1
Przy usuwaniu zarysowań w jednym etapie po szlifowaniu ścierniwem o granulacji 2000 lub drobniejszej, należy używać również twardej pianki lub wełny owczej Norwool, aby uzyskać najlepszy rezultat. Dla większości powszechnych powłok przezroczystych, w celu osiągnięcia w sposób szybki wysokiego połysku wystarczający jest proces jednoetapowy.
Norton Liquid Ice™ OEM - Etap 2
*Norton Liquid Ice™ OEM* stosuje się do usuwania hologramów i zaciemnień oraz poprawy efektu połysku dla ostatecznego wykończenia.
Norton Liquid Ice™ Protektor
*Liquid Ice™ Protektor* jest specjalnie zaprojektowany dla łatwego oczyszczenia z pozostałości po polerowaniu i doskonałego zabezpieczenia powłoki. *Liquid Ice Protektor* nanosi się po prostu na powierzchnię i wyciera ściereczką z mikrofibry Blue Magnet™
Ściereczki z mikrofibry
Wycieranie jest procesem, który powtarza się na każdym etapie obróbki szlifierskiej, a jego celem jest usunięcie drobinek pyłu lub osadów z powierzchni lakieru. Jest również pomocne podczas polerowania, gdyż zapewnia lepszą jakość czyszczenia i nadaje wysoki połysk powłokom przezroczystym.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej