Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Przygotowanie powierzchni
Szlifowanie

Szlifowanie - Przygotowanie powierzchni

Ściernice Czyszczące Rapid Strip
*Ściernice Rapid Strip to grupa innowacyjnych produktów przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni, przede wszystkim płaskich*. Sprawdzą się także przy oczyszczaniu ukształtowanych części metalu. Pomagają skutecznie pozbyć się rdzy, zgorzeliny ze spoin oraz starej farby. Można wśród nich wymienić krążki ścierne, tarcze do szlifowania czy tarcze ścierne. Są to produkty uznanej marki Norton.
Multi Air Z Technologią Norzon H835
*Krążki Multi -Air® z technologią Norzon®* łączą najnowsze rodzaje ziarna i wysoką wytrzymałość papieru z optymalną konfiguracją otworów. Skuteczne w usuwaniu starych warstw farby, w wygładzaniu szpachlówki, wyrównywaniu ostrych brzegów i obróbce dużych powierzchni.
Beartex
*Produkty BearTex®* wykonane są z wytrzymałej włókniny nylonowej nasyconej ziarnem ściernym i żywicą syntetyczną. Taka struktura formuje "trójwymiarowy materiał ścierny". Ze względu na to, że produkty te opracowane zostały do obróbki bez usuwania naddatku, pełnią one rolę narzędzia do wykańczania i sprawują się dobrze przy polerowaniu lub wygładzaniu powierzchni.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej