Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Szlifowanie lakieru
Szlifowanie

Szlifowanie - Szlifowanie lakieru

Krążki ścierne Norton Multi-Air®
*Norton Multi-Air Process®* to kombinacja doskonałego, nowego materiału ściernego i innowacyjnego systemu odpylania dającego użytkownikowi optymalne rozwiązania podczas procesu szlifowania.
Krążki 150mm Q175
Krążki Self-Grip i Soft-Touch® posiadają rzep, który pozwala na szybką i łatwą wymianę krążków, zwiększa wydajność przez minimalizację czasu postoju.
Krążki Na Rzep Self-Grip I Soft-Touch®
*Krążki Self-Grip i Soft-Touch®* posiadają rzep, który pozwala na szybką i łatwą wymianę krążków, zwiększając wydajność poprzez minimalizację czasu postoju.
Włókniny Norton Beartex
*Produkty BearTex®* wykonane są z wytrzymałej włókniny nylonowej nasyconej ziarnem ściernym i żywicą syntetyczną. Taka struktura formuje "trójwymiarowy materiał ścierny”. Ze względu na to, że produkty te opracowane zostały do obróbki bez usuwania naddatku, pełnią one rolę narzędzia do wykańczania i sprawują się dobrze przy polerowaniu lub wygładzaniu powierzchni. Pracę produktami *BearTex®* należy zacząć, kiedy obróbka innymi narzędziami ściernymi została zakończona.
Rolki Na Gąbce Rotolo Foam®
*Gąbkowe, nacinane arkusze Rotolo Foam®*, wygodnie spakowane w formie rolki, są idealne do dokładnego szlifowania na zaokrąglonych krawędziach, konturach i krzywiznach, zapewniają znakomite wykończenie powłok gruntowych i powłok nawierzchniowych.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej