Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Szlifowanie podkładu
Szlifowanie

Szlifowanie - Szlifowanie podkładu

Szlifowanie podkładu samochodowego to nie lada wyzwanie, ale dobór odpowiednich narzędzi może ułatwić nam zadanie. Naprawiamkaroserie.pl oferuje liczne akcesoria niezbędne do obróbki podkładu, dzięki którym naprawa i renowacja lakieru nie sprawią większych problemów. Pozytywnymi opiniami naszych klientów cieszą się w szczególności krążki ścierne marki Norton w wersji Multi-Air i Soft Touch z systemem odpylania, gwarantujące komfort i szybkie tempo szlifowania, dzięki temu, że są miękkie i nie powodują zarysowań.

Szlifowanie podkładu należy przeprowadzić z użyciem papieru ściernego o odpowiedniej gradacji przeznaczonego do pracy na mokro lub na sucho. Nie wiesz, jakie krążki wybrać? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy podpowiedzą, co sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

Krążki ścierne Norton Multi-Air®
*Norton Multi-Air Process®* to kombinacja doskonałego, nowego materiału ściernego i innowacyjnego systemu odpylania dającego użytkownikowi optymalne rozwiązania podczas procesu szlifowania.
Krążki Na Rzep Self-Grip I Soft-Touch®
Krążki *Norton Pro Plus* wykorzystujące technologię Soft-Touch zostały wykonane z miękkiego podkładu piankowego w celu zapewnienia skutecznego szlifowania krzywizn i konturów.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej