Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Szlifowanie szpachlówki
Szlifowanie

Szlifowanie - Szlifowanie szpachlówki

Uzupełniałeś ubytki lakieru na karoserii z użyciem szpachli? Dowiedz się, jakich narzędzi użyć, by szlifowanie szpachli samochodowej, konieczne przed lakierowaniem. jednocześnie nie uszkodziło powierzchni auta. Jak i czym szlifować szpachlę? Odpowiednimi akcesoriami, takimi jak papier do szlifowania szpachli w postaci krążków ściernych Norton Multi-Air, w tym krążków na rzep do szlifowania krzywizn i konturów, które zapewniają optymalne rozwiązania i dzięki którym szlifowanie szpachli samochodowej będzie łatwe i bezpieczne. Dodatkowo krążki te eliminują pył pojawiający się w trakcie pracy, zapobiegają nierównościom i zdzieraniu lakieru. Zainwestuj w krążki do szlifowania szpachli, a renowacja lakieru i usuwanie rys przebiegną szybciej, niż Ci się wydaje.

Krążki ścierne Norton Multi-Air®
*Norton Multi-Air Process®* to kombinacja doskonałego, nowego materiału ściernego i innowacyjnego systemu odpylania dającego użytkownikowi optymalne rozwiązania podczas procesu szlifowania.
Krążki Na Rzep Self-Grip I Soft-Touch®
Krążki *Norton Pro Plus* wykorzystujące technologię Soft-Touch zostały wykonane z miękkiego podkładu piankowego w celu zapewnienia skutecznego szlifowania krzywizn i konturów.

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej