Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Jak szybko i skutecznie usunąć odkurz z karoserii samochodu?
Naprawa elementów karoserii

Na powierzchni lakieru samochodowego, w trakcie jego eksploatacji gromadzą się różnego typu zanieczyszczenia: brud, kurz, pyłki drzew oraz cała gama drobinek pochodzących z jezdni, lakierowanych elementów zewnętrznych innych samochodów czy nawet szkła. Stąd dokładne oczyszczenie, to jedna z ważniejszych czynności, które należy wykonać przed procesem polerowaniem karoserii auta. Jednymi z najlepszych narzędzi do oczyszczania karoserii są produkty serii Norton Clay. Wyprodukowane z wysokiej klasy masy polimerowej krążki i rękawice Norton Clay, nadają się zarówno do czyszczenia części lakierowanych, jak i do szkła czy plastiku.

 

Zdjęcie

Do maszynowej obróbki dużych powierzchni najlepiej użyć krążka Norton Clay. Jego miękki podkład pozwala na wprowadzenie w każdą krzywiznę czy profil. Natomiast rękawica Norton Clay jest idealna do ręcznego wykańczania trudno dostępnych miejsc, np. krawędzi.

 

EKSPERT RADZI

W celu uzyskania optymalnych rezultatów, produkty Norton Clay należy stosować wraz z aerozolem do pielęgnacji powierzchni Norton Detailer Spray. Przed przystąpieniem do pracy wystarczy rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni oraz na krążku lub rękawicy. Ze względu na strukturę masy polimerowej, przy pierwszym użyciu efekt widoczny będzie po 1-2 minutach pracy, natomiast podczas kolejnego użycia widoczny będzie natychmiast.

Osoby przeprowadzające taką operację po raz pierwszy lub jednorazowo, zakupić mogą wszystkie niezbędne narzędzia i preparaty w postaci zestawu startowego. W jego skład wchodzą: 1 krążek Norton Clay, 1 rękawica Norton Clay, środek do pielęgnacji Norton Detailer Spray oraz ściereczka z mikrofibry Blue Magnet.

 

 

Podobne artykuły:

Jakiej granulacji użyć w speedloku aby zedrzeć rdzę?
Jakiej tarczy użyć do cięcia karoserii samochodowej?
Usuwanie wtrąceń na lakierze

Zapytaj
nas

Masz pytania?

Rekomendowane produkty

do opisywanych zastosowań polecamy poniższe produkty

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej