Skontaktuj się
z nami

Administratorem Twoich danych jest SAINT-GOBAIN HPM POLSKA sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Usuwanie wtrąceń na lakierze
Naprawa elementów karoserii

Usuwanie wtrąceń w karoserii wymaga prawidłowego zastosowania wielu produktów i narzędzi oraz starannego wykonania. Do właściwego usunięcia wtrąceń i napraw punktowych używamy rozetek samoprzylepnych Black ICE (T402) z bardzo drobnym ziarnem (P1500) zrobionym z węglika krzemu. Krążki, rozetki Black ICE zestawiamy z miniszlifierką Dynabrade lub bloczkiem Norton. Do całego procesu wykorzystujemy niewielkie ilości wody.

1. Do usuwania wtrąceń na lakierze najlepiej nadają się krążki rozetowe Norton Black Ice T401 o granulacji P1500, które możemy użyć z miniszlifierką Dynabrade lub bloczkiem szlifierskim Norton – praca na mokro:

2. W kolejnych krokach korzystamy z polerki, na którą zakładamy gąbki i pasty polerskie Liquid Ice (Step1 Xtra Cut – czerwony korek i Step2 OEM – czarny korek), po każdym użyciu pasty spryskujemy powierzchnię polerowaną produktem Liquid Ice Detailer Spray Protektor i przecieramy całość czerwoną, a później czarną ściereczką z mikrofibry:

Uwaga: Pasty polerskie przed każdorazowym użyciem wstrząsnąć.

 

 

Podobne artykuły:

Jakiej granulacji użyć w speedloku aby zedrzeć rdzę?
Jakiej tarczy użyć do cięcia karoserii samochodowej?
Jak szybko i skutecznie usunąć odkurz z karoserii samochodu?

Zapytaj
nas

Masz pytania?

Zapytaj
nas

Masz pytania?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej